Ubytování - město Makarska

Makarská nabízí nejen ubytování v hotelech a kempech, ale k těm velmi příjemným umocňujícím nadýchat co nejvíce z atmosféry Chorvatska patří ubytování v soukromí, ubytování v apartmánech, které je návštěvníky v Chorvatsku vyhledáváno nejen pro své výhodné ceny, ale i pro absolutní volnost rozhodování o pobytu, romantičnost a získání zajímavých podrobných informací o Chorvatsku od pohostinných majitelů vilek a  apartmánů  v místě ubytování.

PŘEJDĚTE DO SEKCE:

KATALOG

Ubytování Makarska Chorvatsko

Většina apartmánů se nachází 5 – 15 minut příjemné pěší chůze od průzračného moře.
K dispozici jsou kompletně zařízené apartmány a samostatné pokoje. Apartmány mají vlastní parkovací stání. Není problém se dopravit i autobusem, jak klasickými linkami,které končí na autobusovém nádraží, tak linkami od cestovních kanceláří a následně si  domluvit s majitelem apartmánu odvoz do apartmánu. Apartmány se nachází v malebné oblasti městečka Makarská. V pěší vzdálenosti všech apartmánů jsou dostupné obchody se smíšeným zbožím, novinové stánky, lékárna, stánky s ovocem a zeleninou, pekárny s čerstvým pečivem, restaurace, kafé-bary. Krátkou procházkou po promenádě se dostanete do centra Makarské. Pobřeží Makarské má krásné příjemné oblázkové pláže, kde stín nabízí košaté borovice a pohledu neujde překrásné rozlehlé pohoří Biokovo.

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY A INFORMACE

Pobyt Vám na základě Vašeho požadavku zprostředkujeme bezplatně.
Po zaplacení zálohy
na účet majitele objektu Vám emailem sdělíme závaznou rezervaci ve Vámi požadovaném termínu.  Rezervaci potvrzenou majitelem objektu Vám zašleme emailem.
Další Vaše případná komunikace bude přímo s majitelem objektu v Chorvatsku.
Veškeré reklamace ohledně ceny a ubytování se řeší přímo na místě s majitelem objektu (tj.hotelu, kempu, vily, apartmánu nebo bytu).
Údaje o vzdálenosti moře uvedené u každého apartmánu, hotelu či kempu jsou pouze orientační a je nutné takto k nim přistupovat.
CENY jsou uvedeny v Eurech.
(blíže specifikováno a uvedeno v informacích pod ceníkem nebo v ceníku u každého objektu – hotelu, kempu, vily,domku, apartmánu nebo bytu zvlášť)
Pro klienta mají ceny v Eurech orientační a informativní charakter, z důvodu kurzových rozdílů během roku a to na základě směnného kurzu, případně z důvodu zaokrouhlení.
Upozornění: ceny uvedené v ceníku u každého objektu se mohou měnit na základě rozhodnutí majitele objektu; přesná cena vám bude vždy sdělena za základě vaší poptávky a to před závaznou rezervací;
Zasláním poptávky, nebo dotazu na ubytování, dáváte souhlas se zpracováním svých os.údajů pro naše marketingové účely (tj. zasílání email aktuálních nabídek)

Změny obsahu a cen vyhrazeny.

V případě dalších Vašich dotazů jsme tu pro Vás a tak se neváhejte zeptat.

Děkujeme Vám a přejeme krásnou dovolenou plnou odpočinku a zážitků.

[Úvod] [O nás] [Kontakty] [Ochr. os. údajů] [Chorvatsko] [Biograd na Moru] [Riviera Omiš] [Makarská riviera] [Makarska město] [Historie] [Počasí] [Pláže] [Sport a zábava] [Info a podmínky] [Výlety] [Fotogalerie] [Veliko Brdo] [Igrane] [Živogošće] [Drvenik] [Gradac] [Pelješac] [Brač] [UBYTOVÁNÍ] [RECENZE] [Dotazy] [AKCE a novinky] [Domky k pronájmu]

2014 (c) Makarska - nejen v létě
Všechna práva vyhrazena

 

www.vasepcambulance.cz