VELIKO BRDO - Apartmány Vladić

 • Úvod
  Apartmán Vladić se nachází ve vile v městečku Veliko Brdo v podhůří Biokova, nad Makarskou. Apartmán je  příjemný svým domácím prostředím, které je Chorvatům vlastní. Klid a odpočinek zde ocení hlavně návštěvníci,kteří si chtějí odpočinout od práce. Při vínku na terase si zde můžete vychutnat ticho hor a nezapomenutelné pohledy na moře se západy Slunce. V případě příznivého počasí zažít hory Biokova – jsou zde turistické a cyklistické trasy. V zahrádce majitele apartmánu si lze natrhat čerstvou zeleninu, na grilu si upéct ryby nebo maso, prostě se zde můžete cítit jako na svojí chaloupce. Vila je od moře vzdálena cca 2,5km,ale to není překážkou – k moři se lze dostat autem,které můžete zaparkovat v přilehlých borovicových hájích. Od centra městečka Makarska je vila vzdálena asi 3,5km. Do městečka se můžete dostat i pěšky , záleží na počasí, vkusu a fyzičce turisty. Projdete se mezi vilami Velikého Brda a Makarské a následně po nádherné pobřežní promenádě, lemované košatými borovicemi, šumícím průzračným mořem a nezapomenutelnými výhledy na bílé pohoří Biokovo. Rozhodně nemůžete přehlédnout množství restaurací s tradiční dalmatskou kuchyní, bary a obchůdky nabízející nesčetné množství tradičních suvenýrů a výletů do okolí.
   
 • Apartmány
  Apartmán je umístěn ve vile situované pod majestátním pohořím Biokovo s výhledem na moře. Apartmán má svůj samostatný vchod, vybavenou kuchyň vč.chladničky, SAT TV, klimatizaci,balkon i terasu,koupelnu,WC,povlečení, ručníky,internet,parkování, venkovní posezení s grilem.

  Apartmán je svojí polohou vhodný pro klidnou rodinnou dovolenou, seniory, turisty a cyklisty. Najdete zde značené turistické trasy. V blízkosti je restaurace a malé náměstí, kde se v letní sezóně pořádají dalmácké večery.

Cena v EUR / Apt

15.07. - 23.08.

01.06. - 14.07.
24.08. - 30.09.

Apt 1 pro 6-8 os

85 EUR

75 EUR

 • ceny mimo letní sezónu po domluvě
 • Bonus: v případě ubytování 7 dnů a více, obdržíte 1 večeři na grilu zdarma - ryba
 • možnost mít sebou pejska či kočku
 • Informace
  Vámi zvolený apartmán Vám bude rezervován po zaplacení zálohy a to od 30 – 60% z celkové ceny pobytu za apartmán. Zbytek ceny se doplatí při příjezdu a to hotově. Záloha se platí na účet majitele apartmánu – vily.
  Ceny jsou za apartmán na den (noc).
  V ceně je zahrnuta pobytová taxa, parkování, energie, úklid, povlečení, ručníky, klimatizace, TV,internet. Cena za pobyt, který není delší než tři dny se může zvětšit až o 30% ceny, to po vzájemné domluvě. V případě nevyužití ubytování, slouží zaplacená záloha na rezervaci apartmánu jako nevratná.
  Klient po závazné rezervaci, obdrží číslo účtu a telefonní kontakt na majitele apartmánu, aby měl jistotu,že bude očekáván.
   
 • Jak se k nám dostanete
  Parkování pro hosty je u vily v těsné blízkosti. Vila je vzdálena cca 2km od magistrály z Makarské. Není problém zavolat domácího a ten vás navede nebo na vás může čekat kdekoli u cesty.
 • Fotogalerie - Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

Apartmán 1 pro 6-8 osob, 1. patro

[Úvod] [O nás] [Kontakty] [Ochr. os. údajů] [Chorvatsko] [Biograd na Moru] [Riviera Omiš] [Makarská riviera] [Makarska město] [Veliko Brdo] [Foto Vladic] [Igrane] [Živogošće] [Drvenik] [Gradac] [Pelješac] [Brač] [UBYTOVÁNÍ] [RECENZE] [Dotazy] [AKCE a novinky] [Domky k pronájmu]

2014 (c) Makarska - nejen v létě
Všechna práva vyhrazena

 

www.vasepcambulance.cz