Recenze - hodnocení od klientů

Najdete na:

SFIRMY.CZ.

ROZHOVOR s námi z novin DENÍK v Severních Čechách

Osobní PODĚKOVÁNÍ od klientů

REFERENCE sportovní kluby

Domu Sup: “Děkujeme za krásnou dovolenou na Pagu v Novalje - apartmány Angela. Všechno se blýskalo čistotou. Paní domácí nám připravila koblihy, darovala nám džusy... a na rozloučenou láhev kvalitního vína. Pláže oblázkové i písečné, spousta restaurací atd. Doporučuji! Dr.Nymburský”
31. července 2020

Hesikova Radka: “Dobrý den, děkujeme p.Jitce a p. Slobodanovi za zprostředkování krásné dovolené v Chorvatsku. Před dvěma lety Drvenik, letos Biograd na Moru. Ubytování pokaždé podle našich představ - a to nás jela parta 13 lidí. Majitelé byli vždy velice milí a ochotní. S p.Jitkou a p. Slobodanem jsme byli od začátku rezervace v kontaktu, měli jsme od nich aktuální informace ohledně cestování. O své klienty se starají a dodávají tím pocit bezpečí jak na cestě,tak během pobytu. Ještě jednou děkujeme”
29. července 2020

1 Radka: “Dobrý den, chtěli bychom vám poděkovat za krásnou a hlavně klidnou dovolenou v Igrane na Makarské riviéře. I v době "po" koronaviru proběhlo vše v pohodě, jak v místě ubytování tak na hranicích kudy jsme projížděli. Hlavně jsme si užili volné pláže :). Ještě jednou díky a těšíme se v dalším roce na viděnou. Radka s rodinou.”
28. července 2020

Eleni Sovadinova: “Tímto, bychom chtěli moc poděkovat paní Jitce a panu Slobodanovi za zprostředkování perfektní dovolené. Byli jsme ubytovaní v apartmánu Mira ve městě Makarská. Apartmán byl čistý, vybavený s výhledem na moře. Majitelé moc příjemní a ochotni. Bylo to opravdu báječných 16 dní. Ještě jednou děkujeme Jitko a Slobodane. Eleni Sovadinova s rodinou”
26. srpna 2019

Borakovaivana: “Děkuji za příjemně strávenou dovolenou po 16 letech znovu u moře a tentokrát přímo v Makarské, v apartmánu Mira. V apartmánu bylo vše, co jsme k pobytu potřebovali, balkón s výhledem na moře, obchod s pekárnou kousek od nás a na pláž taky nebylo daleko. Moře bylo vlídné, počasí krásné, lidé milí a stánky se zmrzlinou na každém rohu ! Domácí pro nás přijel až k autobusu hned ráno a večer zase odvezl. Ráda doporučuji a budu doporučovat !! Ať se vám daří !”
29. července 2019

Kateřina Noskova: “Velká spokojenost, navštívili jsme Igrane - apartmán Silvana. Parkování skoro u domu, ubytování kvalitní se vším co potřebujete, krásně čisto. A hlavně žádný rozkládací gauč, v apartmánu jsou 4 poctivé postele. Igrane má velkou výhodu, nemusíte vůbec pro nic dojíždět autem. Nakoupíte jídlo na vaření nebo můžete jíst ve spoustě restaurací. Koupání na oblázkové pláži také v pohodě. Velké poděkování p. Havlíčkové, která Vám ušije ubytování přímo podle Vašeho přání. DOPORUČUJI !!”
29. července 2019

Miligibalova: “Tak opět po roku jsme navštívili naše oblíbené milované CHorvatsko, konkrétně podruhé Igrane Vrtina C .Dovolená na kterou jsme se rok těšili se nesmírně vydařila,potkali jsme nové lidi,byla super zábava,moře krásné,čisté,užívali jsme naplno,navštěvovali různé jiné pláže a ostrovy,výletovali,grilovali,no prostě top. Apartmán byl pro nás moc vyhovující, krásné prostředí, paní domácí Durdica je super člověk se srdíčkem, ochotná, přátelská...co víc dodat..nádherná dovolená s odpočinkem. Těšíme se příští rok. Děkujeme vám mooc”
19. července 2019

Hana Klímová: “Krásná dovolená v Igrane, apartmány Grgo. Bezvadná spolupráce, vše zařízeno bez problémů, paní Vesna v Igrane velice milá, ubytovala nás hned po příjezdu (v 6:30 ráno) a poslední den nás nevyhodila v 10:00, ale nechala nám pokoj až do večera, kdy jsme zase odjížděly. I cesta díky společnosti Gumdrop a také díky provozu proběhla bez problémů. Ještě jednou moc děkujeme paní Jitce i paní Vesně za bezva týden odpočinku.
15. července 2019

Halenakova Ja:
8. července 2019
Makarská CHORVATSKO - nejen v létě: “Děkujeme celé Vaší rodině a přejeme hezké léto. Jitka a Slobodan”

Fratricova Pavlína: “Moc bych chtěla poděkovat paní Jitce a panu Slobodanu za zprostředkovanou dovolenou v Igrane v domě Vrtina. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Ubytování skvělé, přístup paní majitelky velmi přátelský. Pokud budeme znovu volit Chorvatsko, tak opět touto cestou. Přeji vám hodně štěstí a ještě jednou děkujeme za skvělý přístup.”
20. srpna  2018

Hanka Kopřivová: “Právě jsme absolvovali krásnou dovolenou díky paní Jitce a panu Slobodanovi. Byli jsme ubytováni v apartmánu Tomaš v Makarské. Apartmán byl naprosto úžasný, čistý a perfektně uklizený. Majitelé byli velmi milí a příjemní, dokonce nám paní majitelka upekla buchtu a nakonec jsme obdrželi i milý dárek na rozloučenou. Po celou dobu jsme byli i velmi spokojení s komunikací s paní Jitkou a Slobodanem, kteří nám se vším ochotně radili a pomáhali. Moc děkujeme!!!”
6. srpna 2018

Pavla Hromířová: “Moc děkujeme za krásnou dovolenou v Biogradu na Moru apartmán Tonći, moc jsme si to užili a nechtělo se nám domu. Musím ještě poděkovat paní Jitce za skvělou komunikaci a starostlivost. Dlouho se mi nestalo, že by se někdo zajímal jaká byla cesta a po celou dobu skvělá komunikace. Za mě 1 s * .. Příště se na Vás určitě zase obrátíme :-* .. Ještě jednou velké díky ;-)”
23. července 2018

Jiří diko: “Makarská díky Jitce a Slobodanovi byla super, ubytování v apt Katarina bylo pěkné, kousek od moře, ani s pejskem nebyl problém. Vřele doporučujeme pro rodiny s dětmi. Rotschovi z Ústí nad Labem”
23. července 2018

: “Moc dekujeme Slobodanovi a Jite za vyber dovolene. Letos jsme navstivili mestecko Igrane (apartmány Grgo) cca 15 km od Makarske .Byli jsme fakt moc spokojeni- more,plaze,ubytovani...Tak jeste jednou diky,diky,diky. S pozdravem Hladikovi a Ondrasek”
17. července 2018

Kateřina Starcová: “Touto cestou bych chtěla poděkovat paní Jitce s výběrem naší dovolené v Biogradu na Moru apartmány Golem. Všichni jsme byli nadšeny a budeme dlouho vzpomínat na krásnou dovolenou. Vše bylo perfektní.
17. července 2018

Buckovalenka: “Lenka Stanislavová - za nas naprostá spokojenost po dlouhé době komunikací s paní Jitkou počínaje a ubytováním konče vše opravdu super! Domácí v apartmanu Mare Trpanj Pelješac milí a ochotní bez problemu se na čemkoliv domluvit rozuměli česky ubytovaní pěkné a místo samotné a okolí naprostá parada, žádné divoké hlučné letovisko ale malé příjemné městečko - Trpanj, nic v něm nechybělo, moře neskutečně čisté, pláže v okolí i v plné sezoně poloprázdné...prostě místo nás nadchlo a budeme se rádi vracet”
16. července 2018

Jana Řezníčková: “Opět moc děkujeme Jitce a Slobodanovi za super dovolenou ,již jsme si nechali po treti doporučit apartmány ,které byli opravdu podle našich představ.2x v Makarske a letos Zivogosce AIDA ,opět super jako vždycky.Uz teď se těším na příští dovolenou a všem doporucuji”
14. července 2018

Miligibalova: “Vyborne zajištěné ubytování podle představ,krasne prostředí,příjemní lidi,bezchybná dovolená.Byli jsme moc spokojeni.Makarska krasna i když více rušna,žije to tam ale pro ty co mají rádi život noční tak supeer.Pro nás top Igrane Vrtina ulicky,klídek,zátoky krásný,prostě všechno uzasny.Vracime se tam zas.dekujeme hlavně tem co nám to zajišťovali.Vyborni šikovní lidi se srdičkem na místě.”
8. července  2018

Opatrilovad: “Doporučuji všem lidičkám, kteří milují Makarskou riviéru, aby využili služeb Jituš a Slobodana. Dokáží nabídnout pobyt podle vašich představ, zajistí i dopravu. Chci jim touto cestou poděkovat za úžasný týden v Igrane Grgo plný sluníčka a přeji mnoho spokojených klientů.”
25. června 2018

Kavanova Radka: “Zdravím, chtěli bych i za celou rodinu poděkovat za skvělou dovolenou . Vše bylo v naprostém pořádku. Paní Jitka pomohla vybrat super apartmán GRGO majitele byli naprosto vstřícní a skvělí. Nemůžem si na nic stěžovat. Mohu všem jen doporučit.”
12. června 2018

Mitrus Rosta: “AHOJ LIDI.CHCI VAM VELICE DOPORUČIT SLUŽBY JITKY A SLOBODANA,JSOU UŽASNI,STAROSTLIVI A HLAVNĚ CO SLIBI TO DODRŽI.TO SE DNES TĚŠKO HLEDA.BYLI JSME V CHORVATSKU NĚKOLIK KRAT ALE SNIMA TO BYLA NEJLEPŠI DOVOLENA v hotelu Bonaca.DĚKUJI MOC A PŘEJI ABYSTE BYLI STALE TAK UŽASNI A MNOHO SPOKOJENYCH KLIJENTU.S POZDRAVEM RODINA MITRUSOVÝCH”
11. června 2018

hladik ala: “Ahojky Jito a Bobane,dekujeme za prekrasnou dovolenou. Doporucili jste nam opravdu prekrasny apt. Mame Vas moc radi a tak zase nekdy priste na Makarske. Zdravime moooooc. Ala a Martin Hladikovi
17. září 2017

Gábina Hůlková: “Paní Jitko a Slobodane děkujeme Vám za velmi velmi pěknou dovolenou.Vše bylo dle našich představ. Velmi klidné místo - apt. Mira a kousek do města do ruchu. Děti i rodiče spokojení. Je příjemné mít někoho na telefonu v místě pro případ nějaké výjimečné události. Děkujeme za tipy na výlety i koupání a restaurace. Zdraví Hůlkovi”
13. září 2017

Renata Nováková: “Chceme moc poděkovat za užasnou dovolenou Jitušce a Slobodanovi..Jsou prostě užasní. Kdykoliv jsme potřebovali ,vždy pomohli a poradili se vším.Byli jsme maximálně spokojeni.Vřele doporučujeme využít jejich služeb.Ubytování jsme měli v apartmánu Franič na Makarské,kde majitelé byli milí a vstřícní lidé.Využili jsme i nabídku na výlet lodí na ostrovy,prostě nádherný zážitek,na který nezapomeneme.Dovolená super ve všech směrech.Moc děkujeme”
12. září 2017

Jana Řezníčková: “Moc děkujeme Jitce i Slobodanovi za další super dovolenou. I přes naše speciální požadavky vyřešili vše k naší naprosté spokojenosti.jiz jsme byli s nimi podruhé. tentokrát v apartmanech puharic které tímto vřele doporučujeme. majitelé byli moc příjemní. ubytování krásně vse čistě kousek od moře super.uz teď se těšíme až budeme domlouvat další dovolenou.Jana s rodinou
9. srpna 2017

Gabriela Bohanusová: “Dovolenou jsme si moc užili. Chci tímto poděkovat za péči i doporučení paní Jitce. Ubytování bylo moc hezké a čisté, přesně to, co potřebujeme, včetně všech praktických věcí od zařízení v kuchyňce, přes ručníky, mýdla, sušák s kolíčky, wifi, klima. :) Majitelé byli moc příjemní, mysleli na drobné dárečky pro děti a i láhev rakije pro nás. :) Do Chorvatska jsme přijeli dříve (11.00) a bylo fajn, že i apartmán nám dali k dispozici prakticky ihned, i když check in byl až ve 14.00. Doporučuji! :)”
1. srpna 2017

marki...:) -: “Přes Jitku a Slobodana jsme letos jeli do Chorvatska již 3. rok... první dva roky Makarská a letos to bylo Igrane.. a můžu všem jen doporučit využít jejich služeb, protože v žádné cestovní kanceláři k Vám nebudou tak ochotní a vstřícní.. ubytování řeší dle potřeb, přání a požadavků každého.. když se vyskytne problém okamžitě vše řeší a se vším pomůžou.. Jednoznačně doporučuji ...:-)
31. července 2017

Tereza Maronková: “Dobrý den, mohu všem vřele doporučit dovolenou v Chorvatsku přes Vás. Naprosto užásné jednání, zájem a komunikace. Ubytování v Makarské v apartmánech Vidoš nemělo chybu. Majitelé byly velmi přátelští i milí lidé. Prožili jsme nádhernou dovolenou. Děkujeme. Pokud pojedeme zase do Chorvatska tak jedině přes Vás. Mějte se krásně. Tereza s rodinou”
18. července 2017

hana dvorackova: “Dobrý den, děkuji za krásnou dovolenou v Igrane v apartmánech Jana. Mohu jen doporučit. Jednání s paní Jitkou rychlé a milé:-) Ubytování u paní Jany perfektní. Velice ochotná paní. Doporučuji všem. Mějte se krásně Hana s rodinou!
10. července 2017

karelj200: “Zdravím paní Jitko a pane Slobodane, chci vám poděkovat za celou svojí rodinu za krásné ubytování. Dobře jste nám poradili, že i konec května je již v Makarské krásně. Všude vás rádi doporučíme. Mějte se krásně Karel s rodinkou.”
9. června  2017

zuzanakv: “Dobrý den paní Jitko a Slobodane, chtěla jsem Vám velice poděkovat , ikdyž malinko později, za doopravdy hezké ubytování v Makarské v období Velikonoc, bylo nádherně. Ještě jednou veliké díky a těšíme se na podzimní Makarskou. Paní Zuzana s rodinou.
18. května 2017

hladik ala: “Ahojky Jito a Slobodane,dekujeme za uzasnou dovolenou ,pomohli jste nam opravdu najit prekrasne ubytovani . Zdravime Ala a Martin z Usti n.l.
8. srpna 2016


oliver sedivy: “Musíme poděkovat za nádhernou dovolenou na makarske! Jíťa a Slobodan jsou skvělý lidi a moc ochotný ve všech směrech! Poradí vám ve všech ohledech . Apartmány Franic byly skvělý od moře akorát a paní domu byla taky skvělá :) Starají se pěkně o lidi než jiný CK !! Určitě příští rok volíme opět vás:))) Tak přejem vám další pěkný dny a pohodový lidi ! Na 100% můžu doporučit paní Jitku a Slobodana. Olda a Káťa:)
2. srpna 2016


dianaknoblochova:Naprostá spolehlivost, vstřícnost, ochota a neuvěřitelná pružnost ze strany paní Jitky Havlíčkové a jejího partnera Slobodana. Přestože jsme měli speciální požadavky ohledně ubytování a dopravy, paní Jitka ihned ochotně a vstřícně reagovala a pohotově navrhla ideální řešení. Věnovala hodně času na zodpovězení všeobecných otázek. Vše, co slíbila, to také přesně dodržela. Komunikace s ní byla naprosto otevřená, jasná, přesná a výstižná. Slobodan nám byl k dispozici na místě při řešení otázek.
14. července 2016


slunecnice u:
“Jíťo, děkuji Vám za Váš čas a nabídky. Dlouho jsem se nesetkala s tak vstřícným a milým přístupem... Jíťo děkuji Vám za všechno...Paní Jitku vřele můžu doporučit...
23. června 2016


brazdilzdenek: “Mockrát děkujeme paní Jitce a Slobodanovi za sprostředkování moc pěkného ubytování v Makarské. Bydlení v apartmánu Franič jsme měli s dobře naladěnou a usměvavou paní domu, paní Staňkou. Makarskou jsme navštívili v době Velikonoc a přiblížili jsme si vzpomínky na léto. Moc se nám rozkvetlá a provoněná Makarská i v téhle jarní době líbila. Kulisa Jadran, Biokovo, Makarská plná květů nemá chybu...Strávili jsme Velikonoce trošku jinak... Zdeněk s rodinou”
9. dubna 2016


janap11: “Dobrý den paní Jitko a pane Slobodane, velice vám oběma děkujeme za zprostředkování ubytování "na tělo" a za výběr pohodového klidného apartmánu Brstilo. Doopravdy velmi příjemní majitelé. Obyčejnější vilka a zahrádka,ale apartmány super, terasa a hlavně cena skvělá. Příští rok opět apt Brstilo. Díky moc Jana s rodinou.
30. listopadu 2015


lubosma: “Dobrý den Jitko a Slobodane, děkuji za celou rodinu za ubytování "na míru" v apartmánu Vladić,ikdyž je, tak jak jste nám řekli, dál od moře,což nám vyhovovalo-pro rodinu, která chce klid a soukromí nádhera a cena super. To nemluvím o tom,že máme rádi i turistit a kolo, takže hory Biokovo jsou blízko - paráda. Autem jsme si dojeli k moři,to nebyl problém. Moc děkujeme, Luboš s rodinou a těšíme se na viděnou a ostatním doporučujeme.
26. října 2015


Rostislav Sestak: “Mockrát děkujeme paní Jitce a Slobodanovi za dovolenou, která byla i díky jim tak krásná a pohodová :-) Ještě před příjezdem nám odpověděli na všechny naše dotazy ( a že jich bylo) :-D Hned po příjezdu nás navštívili v apartmánu, dali tipy na výlety, různé letáčky o akcích v Makarské a okolí. Byli velice milí, ochotní a vstřícní ve všech směrech. Děkujeme moc a příště zase na shledanou :-)
2. října 2015


Lucie Jánská: “Mockrát děkujeme za nádhernou dovolenou v Chorvatsku. Komunikace s paní Jitkou byla perfektní, když jsme si vyjasnili, co od dovolené očekáváme, hned navrhla vhodné ubytování. Po příjezdu a ubytování za námi hned přišla a vysvětlila, kam můžeme za zábavou, na výlety i na koupání. Vždy se ihned snažila vyřídit všechny naše dotazy. Ještě jednou děkujeme za skvělou dovolenou. Lucie Jánská s rodinou
10. září 2015


Martina Dianova: “Velké díky, paní Jitce. Velice mě překvapil celkový přístup, ochota a milé jednání. Pomohla s výběrem ubytování dle našich požadavků. Po příjezdu do Chorvatska se nám i se svým přítelem Slobodanem věnovala, dala spoustu informací i typů, kam na výlet kde se koupat.... Takový přístup žádná CK nemá. Tak ještě jednou děkujem a když příště do Chorvatska tak jedině s Vámi. Martina Dianová
6. září 2015


LENKA SOBKOVA: “Byli jsme velice spokojeni, před dovolenou paní Jitka byla ochotna podat nám veškeré informace ohledně pobytu, dokonce nám i pomohla s výběrem apartmánu, následně po příjezdu nás paní Jitka se svým přítelem Slobodanem osobně navštívili v apartmánu a poskytli nám různé informace o akcích, dodali nám mapky a trasy na výlety..... Všem doporučuji, aby se při výběru dovolené obrátili právě na ně, jelikož jsou to velice milí a ochotní lidé. Děkujeme za vše, s pozdravem Lenka Sobková s rodinou
30. srpna 2015


Patrik Csápai: “Byly jsme maximálně spokojeni,komunikace s Jitkou super,ze vším poradila a vše pohotově a rychle zařídila.Ubytování bylo super.Celkově Jitce i Slobodanovi není co vytknout,snad jen že to rychle uteklo.Všem doporučujeme.”
17. srpna 2015


Jana Řezníčková: “Všem můžeme jen doporučit, bezva dovolená, rychlá příjemná komunikace, měli jsme i problémy s autem, díky ochotě Jitky a Slobodana vše rychle vyřešeno, se vším rádi pomůžou, ubytování super, příště rádi zase pojedeme
17. srpna 2015


Radek Sedlacek: “Maximální spokojenost. Bezva domluva, rychlá odezva, bezproblémová komunikace. Majitelé nesmírně příjemní a velice, opakuji velice pozorní. Komfort 100% zaručen. Mohu jen doporučit. Těším se na zopakování.”
4. srpna 2015


Jana Venclíková: “Vše bylo skvělé, pokoje byly čisté, žádný hluk, pláž blízko moře, no spokojenost nade vše. Majitelé velmi pozorní a příjemní. Děkujeme za vše. Velká spokojenost.”
18. července 2015


Tomáš Mervart: “Dobrý den Jitko, tak jsme se ve zdraví a bez úhony vrátili domů a do práce. Moc děkujeme za zprostředkování, bylo tam úžasně. Majitele apartmánu si nemůžeme vynachválit, Marko a Natalija jsou super a moc se nám u nich líbilo :-) S přáním klidného léta, Tomáš M.”
7. července 2015


Ladislav Horna: “Dobrý den Jíťo a Slobodane. Díky za vaše služby jsou úžasné. Věnujete se opravdu do poslední chvíle svým klientům. Vše zařízeno při příjezdu na místo.S vámi se nemusí nikdo bát vycestovat.Přejeme hodně dalších spokojených zákazníku jako jsme byli my. Láďa a Dana.”
3. července 2015


Jirka Kamil: “Dovolená,ubytování,služby super.Jirka”
18. června 2015


milos: “Krásna dovolená...doporučujeme všem...a letos jedeme znovu...děkujeme Jito a Slobodane...
4. března 2015


petrap10: “Dobrý den Jíťo a Slobodane,až nyní jsme se dostali k poděkování za fajn dovolenou, parádní prodloužené léto v městečku Makarska. Díky moc za pohotové, rychlé a příjemné zprostředkování krásného apartmánu. Užili jsme si vše, moře,Slunce,kolo, výlety do Biokova, no super. Přejeme mnoho spokojených klientů v roce 2015 jako jsme byli my. A znova se těšíme do Makarské.Petra a spol.
28. ledna 2015


alejo: “Nádherná dovolenka, v peknom, útulnom apartmáne s príjemným majiteľom. Aj keď trocha ďalej od mora, cesta vedie príjemnými, aj starobylými uličkami. Vôbec nie na obtiaž. More úžasné, nádherné staré mesto Makarska. Rýchle sprostredkovanie, podľa osobných požiadaviek.
6. září 2014


Adriana Majcherová: “Děkujeme za úžasnou dovolenou a zprostředkování ubytování Jitce Havlíčkové a Slobodanovi Filipovič. Ubytování v apartmánech Matea bylo komfortní, bez jakýchkoliv závad, velmi příjemní a ústřetoví majitelé rezidence, perfektní a profesionální příštup dvojice Jitka a Slobodan jen tak někde neuvidíte:-) Makarská rieviéra nemá chybu. Příště určitě pojedeme s Jitkou a Slobodanem opět na Makarskou znovu !
31. července 2014


amelii1: “Dobrý den,děkujeme za rychlé zprostředkování ubytování v městečku Makarská.Vstřícnost a pohodička s místními úžasná. Bylo tady doopravdy nádherně, krásné čisté moře, Biokovo na procházky a turistiku jako stvořené, to jsme si užili.No a výlet lodí na Hvar - Brač,paráda :). Příště nesmíme zapomenout kola. A rozhodně dva týdny, jeden týden utekl,jak voda a nestačil.”
2. července 2014

[Úvod] [O nás] [Kontakty] [Ochr. os. údajů] [Chorvatsko] [Biograd na Moru] [Riviera Omiš] [Makarská riviera] [Makarska město] [Veliko Brdo] [Igrane] [Živogošće] [Drvenik] [Gradac] [Pelješac] [Brač] [UBYTOVÁNÍ] [RECENZE] [Dotazy] [AKCE a novinky] [Domky k pronájmu]

2014 (c) Makarska - nejen v létě
Všechna práva vyhrazena

 

www.vasepcambulance.cz